Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TaKıM Ambalaj&Gıda | Tek Kullanımlık Malzemeler
#1
Takım Ambalaj&Gıda olarak Otel-Kafe-Restaurant için kullanılan tek kullanımlık malzemeleri üretiyoruz. Örneğin, Ankara Stick Şeker, firmanızın reklamını yapan en güzel baskı çalışmalarından birisidir. Özellikle kahve ya da çay servisi yapılan bir işletmeniz varsa akıllarda kalıcı ve büyük etki eden bir reklam baskısı yapabilirsiniz. Restoranlarda ve kafelerde masalara konulan stick toz şekerler müşterinin istediği zaman şeker kullanabilme kolaylığını sağlamaktadır.  Toz şekerler ve açıkta sunulan küp şekerlere kıyasla daha çok hijyeniktir. Bu hijyen, müşteriler tarafından önemli bir etkendir. Stick Şeker siparişlerinizi el değmeden üretmekte ve sizlere ücretsiz kargo imkanı ile gönderim yapmaktayız. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız sipariş öncesinden ve sonuna kadar size en ekonomik fiyatlar ile çalıştığımızı belirtiriz. Hatta işletmenizin yüksek oranda ziyaretçisi varsa stick şekerin reklam çalışmasını yapıp extra bir ücret kazanabilirsiniz. İster beyaz ister esme stick seker ile üretim yaparak firmanıza sunabiliriz.
Bir diğer ürettiğimiz, Ankara Kolonyalı mendil, kişisel temizliklerinizde kullanılan nemli, kokulu ve yumuşak dokulu bir üründür. Kullanımı oldukça pratik olan kolonyalı mendiller hijyenik olması ile birlikte ambalaj boyutları ve şekilleri ile hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Kolonyalı mendili tercih eden sektörler restoran, ilaç firmaları, cafe, benzin istasyonları, turizm firmaları ve genellikle yeme içme sektörleri bu promosyon ürününü tercih etmektedir. Çoğu insan arabasında, evinde ve çantasında taşımaktadır. İşletmeler ve firmalar insanların çok kullandığını gördüğü için promosyon olarak üretmeye başlamış paketin üzerine firma logosu, telefon numarası, sosyal medya hesapları ve iletişim gibi bölümleri eklemiştir. 
Yemek servisi yapılan kafe işletmeleri ve restoran gibi iş yerlerinde vatandaşların tuz ihtiyacını gidermesi adına düzenlenmiş Ankara stick tuz paketleri kullanım açısından hem hijyenik hem de kolaylık sağlamaktadır. İster 1000lik paketlerde, ister çuval ile temin edebilrisiniz. Sizler de stick tuz paketleri üzerine işletmenizin markasını ve sloganınızı ekleyebilir işletmenize gelen müşterilerin dikkatini çekebilirsiniz. Promosyon ürünlerini bazı şirketler etkisiz ve gereksiz gibi görse de firmaların tanıtılması noktasında büyük paya sahiptir. Özellikle otobüs firmaları, restoran ve kafeler bu tür baskı siparişleri vermektedir. Bu ürünler için firmamızın sitesi olan tekkullanimlikmalzemeler.com sitemizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Tek kullanımlık malzemeler firması olarak sizlere en güzel ve dikkat çeken tüm ürünleri hazırlıyor ve siparişlerinizi zamanında vereceğiniz adrese hızlı bir şekilde kargoluyoruz. Takım Ambalaj&Gıda olarak gıda sektöründe ihtiyaç duyulan paketleme işlemlerini düzenli ve programlı bir durumda üretiyoruz. 
T (ek) a K(ullanımlık) ı M(alzemeler);  TaKıM Ambalaj&Gıda
T (ürkiyenin) a K(olonyalı) ı M(endili);  TaKıM Ambalaj&Gıda
''Biz Bi TaKıM'ız''
www.tekkullanimlikmalzemeler.com
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi